OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Email Domain
ur: ای میل ڈومین

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Provider
ur: سہولت کار
