OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Email Domain
af: E-posdomein

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Log in
af: Teken in
