OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Log in
am: ግባ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
