OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Log in
az: Loqin

en: Provider
az: Provayder

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Key
az: Açar

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Debug
az: Debaq

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Configure <span class="visually-hidden">@module</span>
az: <span class="visually-hidden">@modul</span>-u konfiqurasiya edin
