OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
