OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Email Domain
ca: Domini del correu electrònic

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Action
ca: Acció

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Manage
ca: Gestiona

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Done
ca: Fet

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Warning
ca: Avís

en: Line
ca: Línia

en: Log in
ca: Entra

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Property
ca: Propietat

en: Key
ca: Clau

en: Notice
ca: Notificació

en: Scope
ca: Àmbit

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Debug
ca: Depuració

en: Application
ca: Aplicació

en: Parameter Name
ca: Nom del paràmetre

en: Mappings
ca: Assignacions

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
