OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disable
cs: Vypnout

en: Action
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Manage
cs: Správa

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Done
cs: Hotovo

en: Warning
cs: Varování

en: Line
cs: Řádek

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Key
cs: Klíč

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: Application
cs: Aplikace

en: Domains
cs: Domény

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Secure
cs: Zabezpečený
