OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Email Domain
eu: E-posta domeinua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Action
eu: Ekintza

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Done
eu: Eginda

en: Warning
eu: Kontuz

en: Log in
eu: Sartu

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Key
eu: Giltza

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Click
eu: Klik

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
