OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Email Domain
fi: Sähköpostin domain

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Action
fi: Toiminto

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Done
fi: Tehty

en: Warning
fi: Varoitus

en: Line
fi: Rivi

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Key
fi: Avain

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Scope
fi: Kohde

en: Proceed
fi: Jatka

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Application
fi: Sovellus

en: Domains
fi: Domainit

en: Click
fi: Klikkaus

en: Mappings
fi: Kytkökset

en: Date and Time
fi: Päivä ja aika

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
