OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Email Domain
gu: ઇમેઇલ ડોમેન

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Line
gu: લીટી

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Key
gu: ચાવી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
