OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Email Domain
he: דומיין של אימייל

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Disable
he: השבתה

en: Action
he: פעולה

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Manage
he: ניהול

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Done
he: בוצע

en: Warning
he: אזהרה

en: Line
he: שורה

en: Log in
he: כניסה

en: Provider
he: ספק

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Key
he: מפתח

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Emergency
he: חירום

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
