OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Email Domain
hr: Email Domena

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disable
hr: Onemogući

en: Action
hr: Akcija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Done
hr: Gotovo

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Line
hr: Redak

en: Log in
hr: Prijava

en: Provider
hr: Pružatelj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Property
hr: Svojstvo

en: Key
hr: Ključ

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
