OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Email Domain
hu: E-mail domain

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disable
hu: Letiltás

en: Action
hu: Művelet

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Manage
hu: Kezelés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Done
hu: Kész

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Line
hu: Sor

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Key
hu: Kulcs

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Scope
hu: Hatókör

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Clear All
hu: Összes törlése

en: Domains
hu: Domének

en: Click
hu: Kattintás

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Box
hu: Doboz

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Export Configuration
hu: Konfiguráció exportálása

en: Import Configuration
hu: Konfiguráció importálása

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Save Order
hu: Sorrend mentése
