OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Done
hy: Կատարված է

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Provider
hy: Մատակարար

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Info
hy: Ինֆո

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
