OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to id translation catalogue (33 entries)

en: Email Domain
id: Domain Email

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Value
id: Nilai

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Action
id: Tindakan

en: Download
id: Unduh

en: Test
id: uji

en: Password
id: Sandi

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add
id: Tambah

en: Manage
id: Kelola

en: Error
id: Kesalahan

en: Created
id: Dibuat

en: Done
id: Selesai

en: Warning
id: Peringatan

en: Line
id: Baris

en: Log in
id: Login

en: Provider
id: Penyedia

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Property
id: Milik

en: Key
id: Kunci

en: Notice
id: Peringatan

en: Scope
id: Lingkup

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia

en: Domains
id: Domain

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis

en: Weight for @title
id: Bobot @title
