OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Action
jv: Aksi

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Done
jv: Rampung

en: Warning
jv: Weling

en: Line
jv: Baris

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Key
jv: Kunci

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
