OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to kn translation catalogue (42 entries)

en: Email Domain
kn: ಈಮೇಯ್ಲ್ ಡೊಮೈನ್

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: Clear All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಳಿಸು

en: Attribute Name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು

en: Date and Time
kn: ದಿನಾಂಕ ಹಾಗು ಸಮಯ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
