OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Email Domain
lv: E-pasta domēns

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disable
lv: Atspējot

en: Action
lv: Darbība

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Done
lv: Pabeigts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Line
lv: Līnija

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Key
lv: Atslēga

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Weight for @title
lv: Svars @title
