OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Email Domain
ne: ईमेल डोमेन

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Done
ne: भयो

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Line
ne: रेखा

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Info
ne: जानकारी

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
