OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Email Domain
nn: E-post domene

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Log in
nn: Logg inn

en: Info
nn: Informasjon
