OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Email Domain
pl: Domena adresu email

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Action
pl: Akcja

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Done
pl: Gotowe

en: Page URL
pl: URL strony

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Line
pl: Linia

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Property
pl: Właściwość

en: Key
pl: Klucz

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Scope
pl: Zasięg

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Application
pl: Aplikacja

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Domains
pl: Domeny

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Save Order
pl: Zapisz kolejność
