OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: رمز

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: Manage
fa: مدیریت

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Warning
fa: اخطار

en: Log in
fa: ورود

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Property
fa: ویژگی

en: Key
fa: کلید

en: Google
fa: گوگل

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی

en: Weight for @title
fa: وزن @title
