OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Email Domain
sk: E-mailová doména

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Action
sk: Akcia

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Done
sk: Hotovo

en: Warning
sk: Varovanie

en: Line
sk: Riadok

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Key
sk: Kľúč

en: Notice
sk: Oznam

en: Scope
sk: Rozsah

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Debug
sk: Ladenie

en: Domains
sk: Domény

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Profile Type
sk: Typ profilu
