OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Email Domain
sl: Domena e-pošte

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Done
sl: Opravljeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Line
sl: Vrstica

en: Log in
sl: Prijava

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Key
sl: Ključ

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
