OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ta translation catalogue (38 entries)

en: Email Domain
ta: மின்னஞ்சல் ஆட்களம்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Action
ta: செயல்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Error
ta: பிழை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Done
ta: முடிந்தது

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Line
ta: வரி

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Property
ta: பண்பு

en: Key
ta: சாவி

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
