OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to tr translation catalogue (44 entries)

en: Email Domain
tr: E-posta alan adı

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Value
tr: Değer

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Action
tr: Eylem

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Manage
tr: Yönetim

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Done
tr: Tamam

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Warning
tr: Uyarı

en: Line
tr: Hat

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Phone Number
tr: Telefon

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Property
tr: Özellik

en: Key
tr: Anahtar

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Clear All
tr: Tümünü temizle

en: Domains
tr: Alan adları

en: Mappings
tr: Eşlemeler

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli

en: Certificate
tr: Sertifika

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
