OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disable
ug: تاقاش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Log in
ug: كىرىش
