OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to vi translation catalogue (48 entries)

en: Email Domain
vi: Miền Email

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Value
vi: Giá trị

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disable
vi: Tắt

en: Action
vi: Thao tác

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: Manage
vi: Quản lý

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Done
vi: Xong

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Line
vi: Dòng

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Key
vi: Khóa

en: Info
vi: Thông tin

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Application
vi: Ứng dụng

en: Clear All
vi: Xoá tất cả

en: Attribute Name
vi: Tên thuộc tính

en: Click
vi: Nhấn

en: Date and Time
vi: Ngày và Giờ

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng

en: Box
vi: Hộp

en: Certificate
vi: Chứng nhận

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
