OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Email Domain
ka: ელფოსტის დომენი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Manage
ka: მართვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Done
ka: დასრულება

en: Line
ka: ხაზი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Key
ka: გასაღები
