OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Phone
cy: ffôn

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad
