Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
