OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Support
hr: Podrška

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon
