OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
