OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
