OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు
