OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Select
be: Выбраць
