OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Query
cs: Dotaz

en: Select
cs: Vybrat
