OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Phone number
it: Telefono

en: Select
it: Scegliere
