OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Query
oc: Requèsta

en: Select
oc: Seleccionar
