OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Support
ru: Поддержка

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Query
ru: Запрос

en: Select
ru: Выбрать

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Customer ID
ru: ID покупателя
