OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: Select
vi: Chọn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
