OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Select
bo: གདམ་གསེས
