OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Support
uk: Підтримка

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: Select
uk: Вибір

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: FAQs
uk: Часті запитання

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Submit Query
uk: Виконати запит
