OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Support
af: Ondersteuning

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug
