OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Select
bg: Избери
