OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Query
fi: Kysely

en: Select
fi: Valitse

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
