OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Support
hr: Podrška

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon
