OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Select
th: เลือก

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
