Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (8.x-3.33) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Query
ps: پوښتنه
