Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (8.x-3.36) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Phone
cy: ffôn

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad
